CaliforniaPreps.com/Body Armor Super Drink Underclassmen Showcase Sunday at Birmingham High, rosters and times here


[ Follow Ups ] [ Post Followup ] [ Mens Message Forum ] [ FAQ ]

Posted by Pollon on August 25, 2018 at 21:41:51:

Slam Jam/californiapreps.com Underclassmen Showcase
BODY ARMOR SUPER DRINK
Participant List and Team Breakdown with Game Times
Sunday, August 26 at Birmingham HS
Jack Pollon 818-425-8737 jpollon23@gmail.com
EVENT COVERAGE AT WWW.CALIFORNIAPREPS.COM
SPECTATOR ADMISSION: $10 PER PERSON

TEAM 1 Agoura HD (10 am and 12 pm) Coach Conley Oliver
0-Jon Spayne
2-Forrest Kraff
3-Cameron Theus
20-Kobe Siegel
21-Sam Klaasen
23-
24-Jed Miller
36-Jackson Ham
TEAM 2 Pasadena Blazers (2 pm and 3 pm) Coach Sid Cooke
Bryce Whitaker, Providence (11)
Christian DeGuzman, Monrovia (12)
Manuel Kapoushian, Glendale (11)
Arjuna Beard, La Salle (9)
Azere Cunningham, Cathedral (11)
Derric Artiaga, Monrovia (11)
Jared Terrazas, Eagle Rock (11)
Sarkis Galladjian, Cresenta Valley (10)
Tyler Johnson, Arcadia (10)
Chase Johnson, Arcadia (11)
TEAM 3 VALENCIA (10 am and 11 am) COACH BEDGOOD
Jack Maekawa 2022
Hunter Gillman 2022
Daniel Choi 2022
Aiden Pena 2022
Bryce Wigton 2022
AJ Townsend 2022
Raif Zakarian 2022
Evan Motoyasu 2021
Gabe Latkovich 2021
Favour Princewill 2021
Paul Kim 2021
Ryan Hoffman 2021

TEAM 4 S.C. Valley All-Stars (4 pm and 5 pm)
Coach Mosley/Penberthy
Jaden Penberthy-Santa Clarita Chr.
Collin Ferrell-Providence
Jacob Pofsky-Oaks Christian
Jackson Mosley-Santa Clarita Chr
Noah Veluzat-Santa Clarita Chr.
Rafi Zakarian-Valencia
Aviv Hazan-Grant
Jordy Anderson-Grant


TEAM 5 L.A. ORANGEMEN COACH WATERS (1 pm and 3 pm)
1-Jaylen Carter, Dorsey
2-Reese Dixon, Dorsey
5-Jason Hart, Jr., Dorsey (9th)
7-Deleone Hawkins, Dorsey
10-Jaden Charles, Dorsey (11th)
11-Shaqir O’Neil, Santa Monica
22-Quinton Price, Santa Monica
24-Damion McDowell, Dorsey
32-Duke Gibson, Dorsey (9th)


TEAM 6 COACH D.: DNA ACADEMY (1 pm and 2 pm)
Austin Williams
Barry Fields, Jr.-Fairfax
David Elliott-Birmingham
Aaron Cortes-Birmingham
Zach Williams-Oaks Christian
Justin Ebor-Oak Park
Derrick Nettles-Rancho Verde
James Nobles
Cory Curtis-Las Vegas
Corey Cofield-Birmingham


TEAM 7 W.H. GameTymers GOLD Coach Colin (11 am and 12 pm)
Garrett Pasternak | 2021 | Taft HS
Jonathan Gonzalez | 2022 | Taft HS
Jimmy Wakamoto | 2022 | Taft HS
Michael Johnson | 2022 | Taft HS
Andrey Mihov | 2022 | Taft HS
Dishal Xavier | 2022 | Taft HS
Matthew Skurskiy | 2022 | Taft HS
Wellington Bristow | 2022 | Taft HS

TEAM 8 G.Y.G.R. COACH GARRETT (4 pm and 6 pm)
Orlando Greenlow
Parker Turner
Dante Ogbu
VJ Miller
Tucci Depina
Jaden Miller
Mason Dorsey
Michael Coleman


TEAM 9 GTYMERS 2 RED COACH COLIN (5 pm and 6 pm)
Matthew Leiterman | 2022 | Taft HS
Michael Johnson | 2022 | Taft HS
Kenny Appleby | 2022 | Taft HS
Jaden Smith | 2021 | Taft HS
Dylan Wade | 2022 | Taft HS
Doran Javaherian | 2022 | Taft HS
Jonathan Gonzalez | 2022 | Taft HS
Jimmy Wakamoto | 2022 | Taft HS
Justice Harper | 2022 | Taft HS



Follow Ups:



Post a Followup

Name:
E-Mail:

Subject:

Comments:

Optional Link URL:
Link Title:
Optional Image URL:


[ Follow Ups ] [ Post Followup ] [ Mens Message Forum ] [ FAQ ]