CaliforniaPreps.com Showcase sunday at st. genevieve; 10th and 9th graders only; updated info here


[ Follow Ups ] [ Post Followup ] [ Mens Message Forum ] [ FAQ ]

Posted by Pollon on August 23, 2017 at 22:14:40:


Slam Jam/californiapreps.com Incoming Sophomore/Freshmen Showcase
Participant List and Team Breakdown with Game Times
Sunday, August 27 at St. Genevieve HS
Jack Pollon 818-425-8737 jpollon23@gmail.com
EVENT COVERAGE AT WWW.CALIFORNIAPREPS.COM
SPECTATOR ADMISSION: $10 PER PERSON

TEAM 1 Agoura HD (10 am and 12 pm) Coach Conley Oliver
0-Jon Spayne
2-Forrest Kraff
3-Cameron Theus
20-Kobe Siegel
21-Sam Klaasen
23-Hunter Galimi
24-Jed Miller
36-Jackson Ham


TEAM 2 San Gabriel Valley Bazers (5 pm and 6 pm) Coach Sid Cooke
Nathan Vuong, 6'2, 10th, Salesian (L.A.)
David Valencia, 5'11, 10th, Salesian (L.A.)
Sarkis Galladjian, 5'9, 9th, Village Christian
Gabriel Guerrero, 60, 9th, St. Francis
Tyler Johnson, 5'5, 9th, Arcadia
Chase Johnson, 5'5, 9th, Arcadia
Azere Cunningham, 62, 10th, Cathedral (L.A.)
Manuel Kapoushian, 5'9, 9th, Glendale High
Adam Barakat, 5'10, 10th, St. Francis
Phoenix Mosley


TEAM 3 Conejo Valley All-Stars (1 pm and 2 pm) COACH S.T.
Stephen Tampus-Heritage Christian
Dillon Depina-Heritage Christian
Justin Ebor-Oak Park
Hogan Zuckerman-Oak Park
Micah Jackson-Oak Park
Justin Stanziano-Thousand Oaks
Khalil Haywood-Taft
Adrian McIntyre-Saugus
Tyler Mehl-Saugus
Mason Bayman-Oaks Christian


TEAM 4 Santa Clar. Vall. All-Stars (2 pm and 3 pm) Coach Penberthy
Kaden Garrett-Tesoro
Hugo Clarkin-Tesoro
Ty Penberthy-Santa Clarita Chr.
Kaden Starr-Santa Clarita Chr.
Jake Hylwiak-Valencia
Kaleb Lowry-Santa Clarita Chr.
Noah Veluzat-Santa Clarita Chr.


TEAM 5 COACH LEE (10 am and 11 am)
Devin Chung-Viewpoint
Ozzie Cullar-Orange Lutheran
Andrew Bebinetes-St. Genevieve
Ben Slange-Campbell Hall
Jacob Gutierrez-Burbank, 10th
Costa Pappas-St. Genevieve
Ezekiel Taylor-Carson
Kobe Rivas-Poly
Angel Verduzco-Poly


TEAM 6 COACH D.: TEAM HUSTLE (1 pm and 3 pm)
Keith Dinwiddie-Culver City
Brandon Whitney-Alemany
David Elliott-St. Genevieve
Nathaniel Stroman-Alemany
Jack Hanley-Calabasas
Ryan Reyes-Crespi
Reese Dixon-Dorsey
Jalen Carter-Dorsey
Damion Boyd-Dorsey
Cory Curtis-Unknown

TEAM 7 (11 am and 12 pm)
Jason Glass-Granada Hills
Jordan Shelley-Providence
Collin Ferrell-Providence
Bryce Whitaker-Providence
Matt Lee-Village Christian
Quentin Roberts-Burroughs
T.J. Wainwirght-Culver City
Rameon Witt, Jr.-Taft
Josh Gregorio-Poly
Oscar Garcia-Poly
Carlos Meza-Poly


TEAM 8 COACH LEE (4 pm and 5pm)
Lucas Bagsik
Raphael Bolompo
Austin Baggot
Austin Williams
Julian Tubalinal
Anthony Cunningham
Adam Pineda
Cesar Rios

TEAM 9 PLAYA DEL REY COACH CHANS (4 pm and 6 pm)
ROSTER TBA



Follow Ups:



Post a Followup

Name:
E-Mail:

Subject:

Comments:

Optional Link URL:
Link Title:
Optional Image URL:


[ Follow Ups ] [ Post Followup ] [ Mens Message Forum ] [ FAQ ]